HAKKIMIZDA

  • DORAT  /
  • HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

  Dorat Beyköy Çiftlik Restoran 2010 yılından bu yana Sapanca’nın en yeşil beldelerinden olan Yanık köy de hizmet vermektedir. Bünyesinde kapalı ve açık manejle binicilik yapılabilen tesisimiz, gerçek çim futbol ve voleybol sahaları, kapalı restoran bölümü, 5.000 m2 bahçesi, çardakları, minderleri, hamakları, mini organik bostanı, floraya uygun ağaç yetiştiriciliği / serası vb. bölümleri ile ziyaretçilerimize kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri için düzenlenmiş bir mekândır.

Mevsimine göre değişkenlik gösteren zeytinyağlı mezeleri zengin serpme kahvaltıda tatmanız, özellikle kümesten istediğinizi belirttiğinizde günlük ve katkısız, lezzetli yumurta / omlet / melemen yemenizin mümkün olduğu huzurlu ve temiz bir yerdir.

Izgara yemeklerde Gaziantep mutfağıyla ilgili el emeğini, baharatlarını, servis ve sunum detaylarını görebileceğiniz tesiste ön planda tutmaya çalıştığımız öncelikler, kalite, güleryüz ve memnun edebilme isteğimizdir.

MİSYONUMUZ

Eğitim sonunda öğrencimizin, kendine güven, bakmak ile görmek arasındaki farkı anlayabilmek, bedensel güç, zihinsel zeka ve disiplin gibi konularda daha iyi bir yere geldiğini fark etmesi ise bizim ödülümüz ve misyonumuzu tamamlayışımız olarak ortaya çıkıyor..

VİZYONUMUZ

At binmenin bir hobi, eğlence, zaman geçirme konusundan ziyade, bir disiplin olduğunu ve aynı zamanda sürdürülmesi, öğrenilmesi ve kendimizden sonra gelenlere aktarılması gereken bir yaşam biçimi olduğunu sürekli vurgulayarak eğitimlere devam ediyoruz.