KURSLAR

  • DORAT  /
  • KURSLAR

Dorat’ta binicilik eğitimleri üç kategoridir.

1. Kurslar


# TBE – I (Temel binicilik eğitimi) ---- ders ------ TL
# TBE – II ---- ders ------ TL
# TBE – III ---- ders ------ TL
# SINAVA HAZIRLIK ---- ders ------ TL
# Özel ders 40 dakika 1 ders fiyatı ---- TL
# Özel ders 4’lü paket ------ TL
# Özel ders 8’li paket ------ TL
# Özel ders 12’li paket ------ TL
# Çocuklar için pony hobi binişi ------ dk. -------- TL
# Pony özel ders 30 DAKİKA ---------t.
# Pony 5’li paket - 5 ders ------ TL
# Pony 10’lu paket – 10 ders------- TL

2. Özel Dersler


Binicilik dersi almak isteyenler yetkili hocamızla iletişim kuruyorlar. Öğrenci ya da kursiyer 16 yaşından küçükse velisi ile iletişim kurmamız ve onay almamız gerekiyor. Dorat’a davet edilişiniz ve gelişinizle birlikte öğrenciye eğitimlerle ilgili bilgi sunulurken tesis geziliyor, atlarla tanışılıyor.
Kahve ikramıyla birlikte antrenörünüzle biniş planını yapıyor ve ardından ücretlendirme konusunu görüşerek eğitime başlıyorsunuz.
Programınızı, bilgi seviyenize, deneyiminize, anatomik yapınıza ve gündelik yaşamınıza göre antrenör görüşleri çerçevesinde hazırlıyoruz.
Hoş geldiniz, artık hazırsınız..

3. Sportif eğitimler


Sınav Hazırlık eğitimi:
Temel eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz, 8 derslik, Kategori Belirleme Sınavı’na hazırlık eğitimine başlayabiliyor. Bu sınavı başarı ile geçen biniciler yarışmalarda rakiplerinden çok daha iyi bir şekilde hazırlanmış birincilik adayı olarak sınavlara katılabiliyor.

Binici ile at birbirini tamamlayan elmanın iki yarısı gibidir. Yeterli eğitimle olgunluğa erişen binicinin de atın da seyrine doyum olmaz. Bir de o atın sizin atınız, binicisinin de siz olduğunu düşünün..